Biz Kimiz

Isısan Elektrikli Isı Elemanları San. Tic. Firması 1989 yılında rezistans ve ısı elemanları üretme amacı ile imalata başlamıştır. 2004 yılında kurumsallaşma adına ilk adım olarak şirket olmayı seçmiş ve TEKNİK ISISAN REZİSTANS  SAN. TİC. LTD. ŞTİ. kurulmuştur.

Firmamız, 2012 yılının son aylarından itibaren, Demirtaş Organize Sanayi Bölgesinde (DOSAB) yapımı tamamlanan 4000 m² kapalı alan üzerindeki fabrikamızda faaliyet göstermeye başlamıştır.

2006 yılında tamamen müşteri odaklı çalışmaya seçip, ISO 9001-2000 kalite standartları, TSE ve CE standartlarında belgelendirmeler yapılmış ve sürekli iyileştirmeye dayalı sıkı kurallar altında çalışmalarını sürdürmektedir.

2009 ve 2010 yılında yeni ürün grubumuz ve markamız UPİ ‘ nin alt yapı çalışmasını başlatmış olup, bu süreçte makine yatırımı ve hammadde yatırımları ile ithal ürünlerle aynı kalite olan, üst kalite ürün grubumuzun yeni markası UPİ’nin Ar-Ge sini tamamlamış ve 2011 yılında katıldığımız fuarlarda  incolay borulu rezistanslarımız ve silikon rezistanslarımızla yeni markamızın lansmanına başlanmıştır.

Türkiye’nin endüstriyel grupta ithal ürün talebine cevap veren UPİ ile ithalatı önleyerek yerli sermayenin korunmasını amaçlamıştır.

Üretimlerimiz halen , ISISAN®,  Teknik Isısan® ve  UPİ®  markasıyla yapılmaktadır.

Firmamız; siz değerli müşterilerimizden aldığımız güç ve kalite prensibimiz ile ısıtıcı sektöründe bugünkü yerine sahip olmuştur. Değerli desteklerinizle ileride daha güzel ve farklı inovasyona sahip ürünler ve işlere imza atacaktır.